به‌مناسبت 14 و 15 خردادماه می‌توانید کتاب‌های داستانی چهل‌و‌یکم، کلاه‌پوستی‌ها، آماده ترور باش و سلفی با خراب‌کار و کتاب پژوهشی عزم راه را از 15 تا 18 خردادماه 1400 با 30 درصد تخفیف و ارسال رایگان تهیه کنید.

عزم راه؛ به قلم مهدی جمشیدی، مطالعه‌ای پیرامون بیانیه گام دوم انقلاب است. نویسنده در این کتاب به بازخوانی مفهومی رویداد انقلاب اسلامی و تبیین راه طی شده در چهل‌سالگی انقلاب می‌پردازد.

چهل‌و‌یکم؛ به قلم حمید بابایی، داستانی لطیف و سرشار از کلمات و تعبیرات بدیع است که روایت‌گر سرگردانی‌ و پشیمانی یک سرباز است. این اثر به ماجرای کشتار مسجد گوهرشاد می‌پردازد.

کلاه‌پوستی‌ها؛ به قلم سیدمیثم موسویان، داستان پسر نوجوانی‌ست که در آذرشهر تبریز در دوره‌ی پهلوی دوم زندگی می‌کند. او طبق گفته‌ی رئیس وقت شهربانی آذرشهر و تایید پدرش، قرار است به مسجد رفته و از سخنرانی‌های آیت‌الله مدنی و همراهانش جاسوسی کند. از آیت‌الله میراسدالله مدنی به‌عنوان «دومین شهید محراب انقلاب اسلامی» یاد می‌‌شود.

آماده ترور باش؛ به قلم علی براتی گجوان، مجموعه داستانی‌ست که روایتگر قصه‌های دوران انقلاب است. آجر به آجرِ بنای انقلاب را مردمانی از گوشه گوشه‌ی این خطه چیده‌اند، اما هنوز هزاران قصه‌ی ناگفته درباره‌ی آن‌ها وجود دارد.

سلفی با خراب‌کار؛ به قلم طاهره مشایخ، روایت نوجوانی کنجکاو به‌ نام یونس است که در پی مواجهه با عکسی در نمایشگاه و شباهت مردِ در عکس با یکی از اقوام مادری‌اش، تلاش می‌کند راز این شباهت را دریابد.