در طرح تخفیف‌ این هفته می‌توانید نسخه‌ی کاغذی کتاب‌های مُردی؟ خب که چی؟، آقای سالاری و دخترانش، و دو اثر خودنویسیِ تپش خون و فراتر از جنون را با 30 درصد تخفیف و ارسال رایگان از فروشگاه سایت نشر صاد تهیه کنید.

کتاب مُردی؟ خب که چی؟ به قلم شریل ال.نیلی با ترجمه‌ی زهرا عاملی؛ اثری پژوهشی‌ درباره‌ی نادیده‌ گرفتن سیاه‌پوستان در رسانه‌های آمریکایی و رفتار نژادپرستانه‌ی پلیس آمریکا با آن‌هاست.

کتاب آقای سالاری و دخترانش به قلم مجید اسطیری؛ داستانی ایرانی درباره‌ی پدری است که پس از بازنشستگی از ریاست کارخانه‌ی خود با فرازونشیب‌های افسردگی و حضور در جامعه با نقشی متفاوت مواجه می‌شود.

کتاب تپش خون به قلم علیرضا ملائی؛ داستان زندگی زنی است که قبلا با شکوه و جلال و در ناز و نعمت زندگی کرده است و باید حالا تمام آن‌ها را کنار بگذارد. داستانی که مثل معروف از عرش به فرش افتادن را به ذهن مخاطبانش می‌آورد.

کتاب فراتر از جنون به قلم سیدمرتضی امیری؛ فراتر از جنون دقیقاً همان جایی است که دیگر فکر نمی‌کنی و درکی از اطراف نداری. فراتر از جنون یعنی یک جنازه که نفس می‌کشد یا یک نابینا که تماشا می‌کند. همه‌چیز زمانی‌که انسان به فراتر از جنون می‌رسد می‌تواند تبدیل به یک توهّم شود و مانند دروغی کثیف، رنگ حقیقت به خود بگیرد.