در طرح تخفیف‌ این هفته می‌توانید نسخه‌ی کاغذی کتاب‌های هیولا وارد می‌شود، روزگار بوسه و خون، شکوفایی؛ جلد اول براندازی و خفته در خون (منتشرشده در نشرسرای خودنویس) را تا جمعه 28 خردادماه با 30 درصد تخفیف و ارسال رایگان از فروشگاه سایت نشر صاد تهیه کنید.

کتاب هیولا وارد می‌شود به قلم مایک دیویس با ترجمه‌ی محمد نصیری: به نظر مایک دیویس اندیشمند معاصر، نئولیبرالیسم منجر به قربانی‌سازی تهی‌دستان می‌شود. او، این قربانی‌سازی تهی‌دستان را در هر گوشه‌کنار می‌بیند؛ از زاغه‌های شهری گرفته تا الگوی پراکندگی شیوع بیماری‌های ویروسی، به‌ویژه شیوع ویروس کرونا. نویسنده با بهره‌گیری از تجربۀ تلخ انسان‌ها در رویارویی با بیماری‌های ویروسی قرن بیست‌ویکم (سارس، آنفولانزای مرغی، ابولا و کرونا) می‌کوشد در این کتاب نشان دهد که نئولیبرالیسم چگونه در پدیدآیی، تکامل و پخش و گسترش این ویروس‌ها نقش داشته است.

کتاب شکوفایی؛ جلد اول براندازی به قلم کنت اوپل با ترجمه‌ی نیوشا ایمانی: حمله گیاهان ناشناخته زندگی مردم را بهم ریخته است اما در این میان سه نوجوان تلاش می‌کنند راز این گیاهان را کشف کنند. «شکوفایی» عنوان مجموعه کتاب‌های مهیج و ترسناک به‌قلم کنت اوپل است که جلد اول آن با عنوان «براندازی» با ترجمه نیوشا ایمانی در ۳۰۰ صفحه برای نوجوانان منتشر شده است.

کتاب روزگار بوسه و خون به قلم حسن کی‌قبادی: این اثر روایت زندگی جوانی اهل سبزوار است که در جنگ تحمیلی و حین عملیاتی زخمی، و اتفاق‌های گذشته‌ در ذهنش مرور می‌شود. روایت این داستان در دو زمان حال و گذشته است. حسن کی‌قبادی نویسنده اثر تلاش کرده است تخیل و وجه داستانی را در کنار فضای بومی داستان قرار دهد و وجوه دیگری از انقلاب را که در شهرستان‌ها رخ داده و دیده نشده است، برای مخاطبان روایت کند.

کتاب خفته در خون به قلم جمعی از نویسندگان: این اثر از دل دغدغه‌ی نویسندگان جوان شهر کرمانشاه شکل گرفت. هر کدام از آن‌ها سعی کردند به بخشی از زندگی یکی از چهره‌های تاریخ معاصر و نهضت مشروطه «یارمحمدخان کرمانشاهی» بپردازند؛ کسی که در آخرین لحظات تسلیم و شکست «ستارخان و باقرخان، سردار و سالار ملی»، به میدان نبرد رسید و دلاوری‌های بزرگی کرد و در نهایت در راه مبارزه با طاغوت جان داد.