به‌مناسبت عید مبعث پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله آیین رونمایی از کتاب پیامبر بی‌معجزه نوشته‌ی محمدعلی رکنی منتشر شده در نشر صاد، با حضور نویسنده کتاب و مهمانان ویژه آقایان محمدرضا شرفی خبوشان، مجید قیصری و سیدرضا دربندی (مدیر مجتمع فرهنگی زیتون) روز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۵ الی ۱۶ در فروشگاه زیتون واقع در خیابان کریم‌خان زند برگزار می‌شود.

محمدعلی رکنی در گفت‌وگو با ایبنا درباره‌ی داستان کتاب می‌گوید: «پیامبر بی‌معجزه داستان روحانی مبلغی است که به همراه همسرش در ایام محرم عازم تبلیغ است و در بین راه گرفتار اشرار می‌شوند. این گرفتاری شروع ماجرایی پر افت‌وخیز است. درواقع «سیدحمید» از لحاظ درونی با خودش و باور‌هایش کلنجار می‌رود و توقع نداشته که چنین اتفاقی برای او بیفتد و توان خودش را کمتر از آن می‌بیند که با اشرار دربیفتد. از طرفی چون روحانی است، آدم‌های آن‌جا برخورد متفاوتی با او دارند و مشکلاتی جدی برایش ایجاد می‌کنند.»

کتاب را می‌توانید در دو نسخه‌ تهیه کنید. نسخه‌ی الکترونیکی قابل دریافت در پلتفرم‌های طاقچه و فراکتاب است و نسخه‌ی کاغذی را نیز می‌توانید در فروشگاه سایت نشر صاد سفارش دهید.