کتاب «هدیه‌ای از یک جن» نوشته مصطفی خدامی در ۸۸ صفحه و دو نسخه‌ی الکترونیکی و کاغذی منتشر شد.
سرشت انسان همواره بر مدار کشف و شهود وقایع ناب و عجیب استوار بوده است و افراد از مواجه‌شدن با وقایع ماورایی و خارج از دایره‌ی روزمرگی‌ها لذت می‌برند. «هدیه‌ای از یک جن» روایتی است هیجان‌انگیز که مخاطب را با دنیای اتفاقات خارق‌العاده اما باورکردنی پیوند می‌زند و حس شورانگیز خواندن یک روایت پرماجرا با فراز و شیب‌های جذاب را برای او به ارمغان می‌آورد.

در بخشی از داستان آمده است:
«هوا گرم بود. قطره‌های عرق از صورتم به زمین می‌ریخت. گلویم خشک شده بود. تشنگی اذیت می‌کرد که بیل را کنار گذاشتم. از قسمتی که دیوارهٔ کاریز را سیل باز کرده بود، وارد کاریز شدم. چند کبوتر چاهی پرواز کردند و رفتند. آدم از زلالی آب خوشش می‌آمد. نور کمی از خورشید از ورودی به داخل آب افتاده بود که آب مثل الماس برق می‌زد. انتهای کاریز دیده نمی‌شد و ترسناک به نظر می‌رسید. آدم فکر می‌کرد چند قدم آن‌طرف‌تر جهنّم تاریک است. خاک را تا نیمهٔ گاری پر نکرده بودم، باز تشنه‌ام شد و به کاریز رفتم و درازکش آب می‌خوردم که صدایی شنیدم.»

مصطفی خدامی متولد ۱۳۵۸ در استان همدان است. او دانش‌آموخته‌ی مددکاری اجتماعی و عضو انجمن بین‌المللی مددکاران اجتماعی است. از خدامی دو مجموعه داستانک به نام‌های «واگن مخصوص؛ داستانک‌های رضوی» و «ها؛ داستان‌های مینیمال» در نشر صاد منتشر شده است.

نسخه‌ی کاغذی «هدیه‌ای از یک جن» را می‌توانید با قیمت ۱۵۰۰۰ تومان از فروشگاه سایت نشر صاد تهیه کنید و نسخه‌ی الکترونیکی اثر نیز با قیمت ۷۵۰۰ تومان قابل دریافت از پلتفرم طاقچه است.