رامبد خانلری در هشتمین گفت‌و‌گوی زنده درباره‌ی کتاب‌ها به سوالات مخاطبان درباره‌ کتاب نفرین پنگوئنینه پاسخ می‌دهد. این اثر در ژانر وحشت برای گروه سنی نوجوان منتشر شده است. همچنین سوالات خود را می‌توانید درباره مسابقه کتاب‌خوانی کتاب‌باکس در صفحه‌ی اینستاگرام نشر صاد مطرح کنید تا به آن‌ها پاسخ داده شود.

📆 پنج‌شنبه 12 فروردین‌ماه

🕦 ساعت 20
📱صفحه اینستاگرام نشر صاد
Instagram.com/saadpub.ir

گزیده کتاب:
📚 بولت می‌دانست که خیلی بزرگ‌تر از این است که عروسکی به‌شکل حیوان را بغل کند ولی عروسک کمی به او آرامش می‌داد، خیلی کم؛ مثل استفاده‌کردن از ریسمان به‌جای پتو. با این وجود، بهتر از این بود که اصلاً آرامش نداشته باشد.

آیا درباره‌ی ژانر وحشت اطلاعات درست و کافی داریم؟ آیا با انواع ترس در ژانر وحشت آشنا هستیم؟

به‌طور کلی ژانر وحشت به‌دنبال ایجاد ترس و اضطراب در مخاطبان است و این امر را با درگیر کردن شخصیت داستان با مسائل دلهره‌آور رقم می‌زند. در بیشتر کتاب‌ها و فیلم‌های ژانر وحشت که تاکنون خوانده و دیده‌ایم با مسائل ماورایی مواجه شده‌ایم. با ارواح و شیاطین و تاریکی‌های خوفناک و ترس‌هایی که کاملا ملموس هستند اما نشر صاد تلاش می‌کند که داستان‌هایی در رده‌بندی ژانر وحشت برای مخاطبان منتشر کند که نوع دیگری از ترس را تجربه کنیم. ترس درونی، نه متعلق به مسائل ماورایی و ارواح، بلکه متعلق به ویژگی‌ها و درونیات خود. با گفت‌و‌گوی زنده رامبد خانلری نویسنده و مترجم در اینستاگرام نشر صاد همراه باشید تا بیشتر با ژانر وحشت در ادبیات کودک و نوجوان آشنا شوید.