کتاب «آشوب در کاخ سفید» نوشته‌ی‌ جان بولتون با ترجمه‌‌ی سعید نصیری از سوی نشر صاد منتشر شد

کتاب «The Room Where It Happened» تحت عنوان «آشوب در کاخ سفید» با ترجمه‌ی سعید نصیری از سوی نشر صاد منتشر شد. «آشوب در کاخ سفید» در مقایسه با سایر موارد مشابه در بازار دو ویژگی بارز دارد. اول اینکه حجم اثر کمتر از سایر ترجمه‌هاست.تمرکز عمده‌ی «آشوب در کاخ سفید» ارائۀ ترجمه‌ای منسجم از موضوعاتی‌ست که برای ایرانیان مهم است یا در اخبار بدان‌ها برخورد کرده‌اند، مانند خروج آمریکا از برجام، برخورد آمریکا با فعالیت‌های ایران در منطقه، سفر شینزو آبه به ایران و ماجراهای پشت‌پرده‌ی آن، حضور ایران در سوریه و واکنش روسیه و آمریکا به آن، تلاش ترامپ برای دیدار با ظریف در بیاریتس، مسئله‌ی قتل خاشقچی، رابطه‌ی آمریکا با کره شمالی و رهبر چین، ماجرای اوکراین که منجر به استیضاح ترامپ شد و مسائل فرعی پرشمار دیگر.
دلیل دوم برای ترجمه‌ی گزیده‌ی اثر جان بولتون، آن است که این کتاب با قیمت کمتر به دست خوانندگان بیشتری برسد. انتخاب متون این کتاب به نحوی انجام شده که اثر نهایی بتواند خلاصه‌ای منسجم و یک‌دست را به خوانندگان فارسی‌زبان ارائه دهد.

این اثر در ۲۰۰ صفحه منتشر شده و قیمت نسخه‌ی الکترونیکی آن ۱۵ هزار تومان است. علاقه‌مندان می‌توانند کتاب را از فروشگاه سایت نشر صاد و کتاب‌خوانِ طاقچه تهیه کنند.