تپش خون

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
مشخصات کتاب
  • نویسنده: علیرضا ملائی
  • تعداد صفحات: 144 صفحه
  • شابک: 978-622-7459-50-0
  • سال انتشار: 1400
34,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

تپش خون داستانی از زندگی است. زندگی زنی که قبلا با شکوه و جلال و در ناز و نعمت زندگی کرده است و حالا باید تمام آن‌ها را کنار بگذارد. داستانی که مثل معروف از عرش به فرش افتادن را به ذهن مخاطبانش می‌آورد. داستانی که گویای حال و احوال و روزها و زندگی آدم‌های عادی است و غیر عادی است و رخدادی که شاید مشابه‌اش را همه ما در زندگی خود تجربه کرده باشیم.زنی خان زاده که زندگی خوب و عالی، ملک و باغ زمین داشت، حالا باید با تمامشان خداحافظی کند و آن را به جمعی از اراذل و اوباش تحویل بدهد. چرا؟ چون همسرش خانه و ملک زن را در بازی قمار، باخته و تمامش را نابود کرده است.

خصلت مردم ماروخ این بود؛ زندگی خود را بچسب تا زندگی‌ات را به خودشان نچسبانند. مراد و نوچه‌هاش بیرون آمدند. گردآمدن این همه آدم برای نمایش او خوشحال‌کننده بود؛ اما چیزی کم داشت،یک زهر چشم تا قدرت خود را به مردم بچشاند. لباس‌هایش را مرتب کرد و خاک را از تنش دور کرد، قدمی در پهنای کوچه کشید و صدا را بالا انداخت:

- امروز همه شیر فهم شدن که سزای گنده شدن جلوی مراد چیه! 

گنده‌شون که این خانوم خانوما بود از میدون به در رفت. تازه اینم بگم چون با شوهر نامزدش هم کاسه بودم. این قدر محترمانه بیرونش کردم، وگرنه اگه شما بودید سر یک روز از ریشه ساقط می‌شدین.


علیرضا ملائی متولد ۱۳۸۰/۰۵/۱۶ در مشهد .
دانشجوی مقطع کارشناسی روانشناسی
نویسندگی را از مسابقه جوان خوارزمی شروع کرده و اولین داستان خود را در دوره هجدهم این مسابقه نوشتم. سه سال پیاپی در جشنواره خوارزمی نفر برگزیده استان و شهر انتخاب شدم.
اولین بار توسط دبیر تاریخ کلاس یازدهم تشویق به نوشتن داستان شدم . دبیر عزیزم دکتر براتی بعد از خواندن چند داستان کوتاه از بنده مرا به این امر تشویق کردند و این خود باعث قدم گذاشتن در این مسیر شد.
در سال ۹۸ با مسابقه خودنویس توسط یکی از دوستانم  آشنا شدم و با داستان تپش خون شرکت کردم و جزو برگزیدگان دور اول شدم.
در حال حاضر هم در حال تحصیل هستم و نیز آموزش های مربوط به داستان نویسی را تجربه میکنم.

شما می‌توانید با دریافت این کتاب از طاقچه آن را به صورت ایپاب در دستگاهتان مطالعه کنید.

نویسنده
علیرضا ملائی
تعداد صفحات
144 صفحه
شابک
978-622-7459-50-0
سال انتشار
1400
موضوع
اجتماعی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...