قدیس دیوانه

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
مشخصات کتاب
  • نویسنده: احمدرضا امیری سامانی
  • تعداد صفحات: 146 صفحه
  • شابک: 0ـ 34ـ 7459ـ 622ـ 978
  • سال انتشار: 1399
37,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

قدیس دیوانه شامل سیزده داستان با موضوعات و مضامین مختلف است. داستانهایی که نگاهی دارند به وضعیت روحی، حالات درونی و تفکرات انسانهایی که در موقعیت‌های خاص قرار گرفته‌اند. موقعیت‌هایی که باید بین مرگ و زندگی تکاپو کنند. موقعیت‌ها و آدمهای غیر عادی که راوی را به سمت نتیجه‌گیری خارق‌العاده‌ای می‌رسانند، موقعیت‌هایی که شخصیت‌هایش باید در آنها دستبه تصمیمات خاصی بزنند. شخصیتهایی که حیران و سرگردان در بزنگاه‌هایی قرار می‌گیرند که قادر است آنان را متاثر و منقلب کند اما همچنان در گذشته‌ای که در آن اسیرند سیر می‌کنند و تحول پذیر نیستند انگار گذشته برزخی‌ست که رهایی از آن ممکن نیست.

چشم‌های جواد به وکیل التماس می‌کنند. خرخری می‌کشد و پشت دماغش را صاف می‌کند: 

«آقای وکیل، ته کارا بوگو ما را از این جهنم خلاص کن. همین چیزایی که خودمون سه تا شنیدیم، واسه یه عمر عذاب کشیدن بسه‌س. بگو چی‌کار کنیم؟ جنازه را می‌دی ببریم یه گوشه دفن کنیم؟ یا بازم باید بشینیم زخم بزنیم به جیگرامون؟ من خدازده دادم واسه پونصد نفر غذا پختن!»

احمدرضا امیری‌سامانی متولد 1359 می‌باشد و فارغ التحصیل رشته‌ی مترجمی زبان انگلیسی است. فعالیت‌های ادبی وی از سال 1377 در دفتر ادبیات انقلاب اسلامی حوزه هنری آغاز شد. در آنجا با چهره‌های شاخصی از جمله نادرابراهیمی، امیرحسین فردی و ابوالقاسم رادفر مصاحبت داشته که زمینه‌ساز ترغیب وی در عرصه نوشتن می‌گردد. از سال 1385 به بعد، به ادبیات داستانی رو می‌آورد و یکسال بعد با شرکت در دوره‌های آموزش داستان‌نویسی حسین‌فتحی این علاقه را جدی‌تر دنبال می‌کند. وی همچنین دوره‌های خاطره‌نویسی و تاریخ شفاهی را فرا می‌گیرد و همین امر زمینه‌ساز ثبت و ضبط خاطرات مردمانی با لهجه‌ها و گویش‌هایی از مناطق مختلف کشور می‌گردد. این روزها امیری سامانی در حوزه هنری اصفهان به عنوان کارشناس ادبی فعالیت می‌کند و در همین مرکز به فعالیت در زمینه خاطره نگاری و داستان نویسی مشغول است.

شما می‌توانید با دریافت این کتاب از طاقچه آن را به صورت ایپاب در دستگاهتان مطالعه کنید.

نویسنده
احمدرضا امیری سامانی
تعداد صفحات
146 صفحه
شابک
0ـ 34ـ 7459ـ 622ـ 978
سال انتشار
1399
نوبت چاپ
اول
موضوع
استقلال و آزادی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...