گاه رویش عَشَقه

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
مشخصات کتاب
  • نویسنده: م.دهنوی
  • تعداد صفحات: 120 صفحه
  • شابک: 978-622-7459-63-0
  • سال انتشار: 1400
28,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

آدم‌های این جهان داستانی اسم ندارند پس آن‌ها همه هستند و ما هرکدام می‌توانیم آن‌ها باشیم. گاهی در میان شهری رعدزده به دنبال همسایه‌های معمولی خود می‌گردیم که ناپدید شده‌اند. گاهی زنی هستیم که با سرسختی به دنبال تغییر است و به دنبال گمشده‌ای میان مجتمع‌های کثیف می‌گردد. گاهی مانند یک پیرمرد بدون هیچ فکری دنباله‌ی پیچک عشقه را تا کلبه‌ی مادربزرگ می‌گیریم، تا زمانی که خانه‌ی کاه‌گلی‌مان زیر باد و باران دهان باز کند و همه چیز متلاشی شود و در نهایت ممکن است زندگی معمولی و روزمره‌ی ما آتش جانسوز آدمی دیگر باشد ولی ما همیشه اسیر تردید و سوء‌تفاهم باشیم.همیشه در حاشیه‌ی هر داستانی عشقه‌ای با برگ‌های قلبی شکل در حال خیزش و بالاکشیدنِ بی سروصدا خود است، آرام می‌آید و سرک می‌کشد بی‌آنکه بفهمی و گاهی هم چنبره‌اش را محکم می‌کند تا جایی که از قدرت آن متعجب شوی.با این اشکال درهم تنیده‌ی داستانی همراه می‌شویم با هفت داستان از مجموعه‌ی گاه رویش عشقه که نویسنده سعی کرده آن‌ها را در شکلی ساده بیان کند.

«توی دلم یک حسی مثل مزه‌ی ملسِ لواشک‌های خانگی مامان بود بین شادی و ترس. ترس شادی. این خیلی خوب است که آدم برای چند ساعت توی جایی راه برود که سبز است و معلوم نیست این همه درخت چطوری و از کجا سر درآورده‌اند، مثل معماهای بزرگی که توی فیلم‌های پلیسی مغز آدم را آتش می‌زنند و آدم حظ می‌کند؛ ولی از آن‌طرف هر درخت جانوری دارد یعنی پشت هر تنه‌ی بزرگ و از پشت هر بوته حتماً دوتا چشم هست که به جاده نگاه می‌کنند. هم می‌ترسیدم و هم نمی‌فهمیدم که یک شنل قرمزیِ تنها چطور می‌تواند توی این جاده و بین این همه چشم راه برود. صدای تق‌تق و هوهوی عجیبی از آن ته می‌آمد، از آخر جنگل و می‌آمد تا توی جاده.»

شما می‌توانید با دریافت این کتاب از طاقچه آن را به صورت ایپاب در دستگاهتان مطالعه کنید.

نویسنده
م.دهنوی
تعداد صفحات
120 صفحه
شابک
978-622-7459-63-0
سال انتشار
1400
موضوع
سبک زندگی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...